Witaj!

Prowadząc leczenie w Oddziale Intensywnej Terapii Oparzeń dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, które możemy jak najlepiej wykorzystać dla naszych pacjentów.

Trudności w znalezieniu konkretnych rozwiązań i optymalnych metod terapii jakimi posługujemy się każdego dnia skłoniły Nas do pracy nad tym, aby tworzyć merytoryczne treści, z których każdy czytelnik może zrozumieć wszystko to, czym codziennie się zajmujemy.

Więcej o nas >>>

Najnowsze na blogu

Pozanerkowe wskazania do CRRT - Doktor na Intensywnej

Pozanerkowe wskazania do CRRT

Pozanerkowe wskazania do CRRT, czyli ciągłej terapii nerkozastępczej (ang. Continuous Renal Replacement Therapy) to w ostatnim czasie temat ożywionej dyskusji...

Przejdź do wpisu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Podstawą skutecznego działania jest zdrowa relacja członków zespołu medycznego oparta przede wszystkim na ZAUFANIU i EMPATII. W mojej codziennej pracy dokładam wszelkich starań, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz wykorzystywać je w rozwiązywaniu napotykanych problemów.

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytania związane ze specjalizacją, rezydenturą lub ogólnie medycyną napisz do mnie. Mam nadzieję, że wspólnie uda Nam się je znaleźć 🙂

Maciej Walczak - zdjęcie profilowe w uniformie medycznym