Cieszę się, że chcesz nawiązać ze mną kontakt!

Maciej Walczak - lekarz anestezjolog, zdjęcie profilowe w marynarce

Jako lekarz specjalista każdego dnia stawiam na EMPATIĘ i ZAUFANIE

Staram się nie traktować swojej pracy przedmiotowo. Budowanie wzajemnej relacji pozwala na lepsze poznanie pojawiających się problemów, postawienie odpowiedniej diagnozy i znalezienie właściwego rozwiązania. 

Niezwykle ważną kwestią dla mnie jest zrozumienie potrzeb i uczuć drugiego człowieka. Dotyczy to zarówno pacjentów i ich rodzin, współpracowników, ale także społeczności zainteresowanej przekazem “Doktora na Intensywnej”.

W trakcie mojej specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii wielokrotnie miałem kłopot ze zrozumieniem przyswajanego materiału, dylematy związane z prowadzoną terapią czy trudności w nawiązywaniu relacji z bardziej doświadczonym personelem medycznym. Wymienione problemy i wątpliwości często stanowią barierę trudną do pokonania dla młodych lekarzy rezydentów. Jeżeli dotyczy to także Ciebie i chciałbyś znaleźć potrzebne odpowiedzi, napisz wiadomość. Na pewno ją przeczytam i postaram się jak najszybciej pomóc Ci w znalezieniu właściwego rozwiązania.

Jeśli masz jakieś sugestie, uwagi, spostrzeżenia związane z tym co robię koniecznie skontaktuj się ze mną na adres kontakt@doktornaintensywnej.pl i przekaż mi je. Dzięki temu będę miał możliwość optymalizować swoje działania i tworzyć treści, które będą odpowiadały Twoim potrzebom i rozwiązywały Twoje problemy.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do kontaktu 🙂