logo portalu Doktor na Intensywnej, niebieski napis z sercem zamiast litery "O"

Cieszę się, że chcesz nawiązać ze mną kontakt!

Maciej Walczak - lekarz anestezjolog, zdjęcie profilowe w marynarce

Jako lekarz specjalista każdego dnia stawiam na EMPATIĘ i ZAUFANIE. Staram się nie traktować swojej pracy przedmiotowo. Budowanie wzajemnej relacji pozwala na lepsze poznanie pojawiających się problemów, postawienie odpowiedniej diagnozy i znalezienie właściwego rozwiązania.

Niezwykle ważną kwestią dla mnie jest zrozumienie potrzeb i uczuć drugiego człowieka. Dotyczy to zarówno pacjentów i ich rodzin, ale także społeczności zainteresowanej przekazem “Doktora na Intensywnej”.

Jeśli masz jakieś sugestie, uwagi, spostrzeżenia związane z tym co robię koniecznie skontaktuj się ze mną na adres kontakt@doktornaintensywnej.pl i przekaż mi je. Dzięki temu będę miał możliwość optymalizować swoje działania i tworzyć treści, które będą odpowiadały Twoim potrzebom i rozwiązywały Twoje problemy.

Każdy z nas miał w swoim życiu jakiś problem medyczny

Wątpliwości związane z brakiem odpowiedniej i specjalistycznej wiedzy często stanowią barierę trudną do pokonania. Jeżeli dotyczy to także Ciebie lub kogokolwiek z Twoich bliskich i chciałbyś znaleźć odpowiedzi skorzystaj z poniższego formularza i wyślij mi wiadomość. Na pewno ją przeczytam i postaram się jak najszybciej pomóc Ci w znalezieniu właściwego rozwiązania.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do kontaktu 🙂

Maciej Walczak